Creative

студія веб дизайну

+38 (097) 2836324 / +38 (097) 3278112

Розробка сайтів та комплексне їх просування...

Вам потрібно створити сайт?

Студія веб дизайну CREATIVE до Ваших послуг.

Спеціалізація нашої студії - розробка сайтів якнайбільш відповідніше до вимог замовника. Одним з основних чинників успішності сайту є якість його створення. Все повинно бути на вищому рівні і взаємопов'язано. Не має бути пропущена жодна щонайменша деталь. Зручна система навігації, приємний, не нав'язливий дизайн. Зручне розташування матеріалів, як текстових, так і графічних. Розробка сайтів сама по собі справа досить трудомістка і відповідальна. Вона вимагає серйозного підходу як з боку фахівців тих, що створюють сайти, так і з боку замовника. Адже розробити сайт компанії це означає те саме, що показати її обличчя в мережі Інтернет, представництво або просто візитку компанії. У розробку інтернет ресурсу і його подальше просування (це ще називають розкрутка сайту), вкладаються визначені матеріальні рессурси, які надалі повинні сповна окупиться. Фахівці нашої студії веб дизайну мають великий досвід в області створення сайтів і їх просування, про що свідчить наше портфоліо. Ми завжди ставимося відповідально до створення будь-якого проекту, не залежно від його вартості.

Для чого все ж таки потрібно створення сайту?

Отже давайте розберемося який і навіщо сайт потрібен саме Вам? Для чого взагалі створюються сайти? Щоб заявити про свою компанію чи послуги не достатньо просто розробити сайт. Перш ніж створити веб-сайт, необхідно чітко визначити, напрям діяльності і завдання, які повинен виконувати даний ресурс, які функції він покликаний виконувати і які засоби слід використовувати для досягнення поставлених завдань. При цьому дизайн і функціональність не повинні протиречити одне одному а бути взаємоповязані.

Буде це інтернет-представництво - "візитка" Вашої компанії, або портальна система, а можливо це буде інтернет-магазин, у будь-якому випадку розробка сайту завжди починається з розробки його загальної концепції і технічного проекту. Корпоративний веб-сайт може виконувати наступні основні функції: " представлення компанії (організації) в цілому; " реклама конкретного товару, послуги або торгової марки; " презентація окремого комерційного або інформаційного проекту. Отже що ж потрібно щоб якісно і в потрібний час розробити сайт. Під час пошуку концепції сайту враховуються такі чинники, як характер цільової аудиторії вашого інфрмаційного ресурсу і найбільш кращі для неї форми і стиль отримання інформації, а також особливості конкурентного середовища. На основі аналізу інформації, позначених завдань і побажань замовника фахівці нашої компанії можуть створити технічний проект для створення вашого інтернет представництва. Web-сайт надає Вам ряд додаткових можливостей, за допомогою яких компанія просувається на ринок. Що дозволить охопити його велику частину і як наслідок збільшити прибуток. Саме інтернет-представництво не може існувати без його подальшої підтримки. Потрібне постійне поновлення матеріалів та модернізація дизайну сайту. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб ви залишились задоволенні вашим сайтом. Ми завжди зацікавленні у взаємовигдій співпраці, яка принесе користь нам і наши клієнтам.

Отже сайт дозволяє: