Creative

студія веб дизайну

+38 (097) 2836324 / +38 (093) 5050484

Якісне створення веб сайту за помірними цінами.

Розробка сайтів та комплексне їх просування...

Спеціалізація нашої студії - розробка сайту якнайбільш відповідніше до вимог замовника. Одним з основних чинників успішності сайту є якість його створення. Все повинно бути на вищому рівні і взаємопов"язано. Дизайн плюс функціональність - дві складові успішнотсі сайту також інформативність. Не має бути пропущена жодна щонайменша деталь. Зручна система навігації, приємний, не нав"язливий веб дизайн. Зручне розташування матеріалів, як текстових, так і графічних. Розробка веб сайту сама по собі справа досить трудомістка і відповідальна. Вона вимагає серйозного підходу як з боку фахівців тих, що створюють сайти, так і з боку замовника. Адже розробити сайт компанії це означає те саме, що показати її обличчя в мережі Інтернет, представництво або просто візитку компанії. У розробку інтернет ресурсу і його подальше просування (це ще називають розкрутка сайту), вкладаються визначені матеріальні рессурси, які надалі повинні сповна окупиться. Наша студія була створена в 2005 році. Фахівці нашої студії веб дизайну мають великий досвід в області створення веб сайтів та їх просування, про що свідчить наше портфоліо. Ми завжди ставимося відповідально до створення будь-якого проекту, не залежно від його вартості.


Приклади останніх робіт:

приклади створення веб сайту
студія веб дизайну Creative
приклади створення веб сайту

Для чого все ж таки потрібно створення веб сайту?

Отже давайте розберемося який і навіщо сайт потрібен саме Вам? Для чого взагалі створюються веб сайти? Щоб заявити про свою компанію чи послуги не достатньо просто розробити сайт. Перш ніж створити веб сайт, необхідно чітко визначити, напрям діяльності і завдання, які повинен виконувати даний ресурс, які функції він покликаний виконувати і які засоби слід використовувати для досягнення поставлених завдань. При цьому дизайн і функціональність не повинні протирічити одне одному а бути взаємоповязані. Користувач, зайшовши на веб сайт, повинен відразу зрозуміти де він знаходиться і че це дійсно те, що йому потрібно. Зрозуміле і зручне розміщення матеріалу - запорука успішності веб сайту і гарантія того, що потенційний клієнт не покине сайт, відразу.

Буде це інтернет-представництво - веб "візитка" Вашої компанії, або портальна система, а можливо це буде інтернет-магазин, у будь-якому випадку розробка сайту завжди починається з розробки його загальної концепції і технічного проекту. Корпоративний веб сайт може виконувати наступні основні функції: " представлення компанії (організації) в цілому; " реклама конкретного товару, послуги або торгової марки; " презентація окремого комерційного або інформаційного проекту. Отже що ж потрібно для якісного і своєчасного створення веб сайту. Під час пошуку концепції сайту враховуються такі чинники, як характер цільової аудиторії вашого веб сайту і найбільш кращі для неї форми і стиль отримання інформації, а також особливості конкурентного середовища. На основі аналізу інформації, позначених завдань і побажань замовника фахівці нашої компанії можуть створити технічний проект для створення вашого інтернет сайту. Веб сайт надає Вам ряд додаткових можливостей, за допомогою яких компанія просувається на ринок. Що дозволить охопити його велику частину і як наслідок збільшити прибуток. Сам сайт не може існувати без його подальшої підтримки. Потрібне постійне поновлення матеріалів та модернізація дизайну сайту. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб ви залишились задоволенні вашим сайтом. Ми завжди зацікавленні у взаємовигдній співпраці, яка принесе користь нам і нашим клієнтам.

Отже веб сайт дозволяє: