гарантована якість
створення сайту

Creative

студія веб дизайну

Створення веб сайту за прийнятними цінами.
Розробка якісних сайтів. Ми створюємо яскраві, функціональні, якісні сайти,
найбільш відповідні побажанням замовника.

Розробка сайту та комплексне просування...

створення веб сайту в Україні

Спеціалізація нашої студії

Pозробка сайту якнайбільш відповідніше до вимог замовника. Одним з основних чинників успішності сайту є якість його створення. Все повинно бути на вищому рівні і взаємопов'язано. Дизайн плюс функціональність - дві складові успішності сайту також інформативність. Не має бути пропущена жодна щонайменша деталь. Зручна система навігації, приємний, не нав'язливий веб дизайн. Зручне розташування матеріалів, як текстових, так і графічних. Розробка веб сайту сама по собі справа досить трудомістка і відповідальна. Вона вимагає серйозного підходу як з боку фахівців тих, що створюють сайти, так і з боку замовника. Адже розробити сайт компанії це означає те саме, що показати її обличчя в мережі Інтернет, представництво або просто візитку компанії. У розробку інтернет ресурсу і його подальше просування (це ще називають розкрутка сайту), вкладаються визначені матеріальні ресурси, які надалі повинні сповна окупитися. Наша студія була створена в 2005 році і існує до тепер лише завдяки відповідальному ставленню до кожного замовника та його проєкту.

створення веб-сайту Україна

Досвід
та відповідальність

Фахівці нашої студії веб дизайну мають великий досвід в галузі створення веб сайтів та їх просування, про що свідчить наше портфоліо. Ми завжди ставимося відповідально до створення будь-якого проекту, не залежно від його вартості. Замовивши створення сайту у нас в студії, ви отримаєте гарантію якісно виконаної роботи і неодмінно залишитесь задоволеними від нашої співпраці в майбутньому. Оскільки ми досвідчена команда, ми допомогли створити багато сайтів для компаній та організацій. Ми постійно вдосконалюємо свої навички та завжди використовуємо новітні доступні технології та програмне забезпечення. Наразі ми використовуємо для розробки найновітніші php і java фреймворки та середовища розробки, такі як Laravel, Vue та Angular. Ми працюємо на ринку розробки сайтів більше 10 років, наша студія існує з 2009 року. Ми керуємося принципами доброї бізнес культури, керуємося інтересами наших замовників і авторитетом власної компанії. Ми відповідально підходимо до створення кожного проєкту і робимо так, щоб всі наші клієнти були повністю задоволені.

Створення сайту — неминучий крок на шляху до успіху
ТРОХИ ТЕОРІЇ

Створення сайту — неминучий крок на шляху до успіху

Так створений світ: виживає сильніший, на кожному кроці суперництво, протиборство, перегони. На ринку ті ж рухи і ті ж правила. Хочеш втриматися на хвилі — вживай екстрених заходів щодо просування і популяризації своїх товарів, послуг, іміджу. Інакше пастимеш задніх. В наш час, коли переважна більшість споживачів шукають послуги і товари у інтернеті, підприємці повинні мати інтернет-ресурс. Створення сайту — неминучий крок на шляху до успіху, без нього не вдасться не те що випередити конкурентів, а навіть втримати бізнес на плаву. Саме розробка сайту вирішить проблеми з ознайомленням клієнта про послуги, з мотивуванням на покупку, з залученням споживачів, з продажом. Якщо не зробити це вчасно, неминуче скорочення ефективності бізнесу.

Наші послуги

Крім розробки сайтів, ми виконуємо ще ряд послуг, які представленні нижче.

Створення інтернет магазину

За весь період існування нашої студії, ми здобули великий досвід розробки інтернет магазинів, веб порталів та онлайн каталогів різної складності. В нашому арсеналі такі потужні засоби розробки, як Laravel, Node, Vue, Angular, React. розробляємо інтерент магазини також і на CMS OpneCadt, VirtueMart, Joomshoping, WooCommerce та інших.

Створення лендінгів

Створити леніднг пейдж - це гарна інвестиція в розвиток власної справи, так як лендінг ідеально підходить (ціна / якість) для організації рекламної компанії за допогою Google Ads. Ми оптимізуємо сторінку для як найшвидшого її завнтаження на мобільних пристроях, що дасть високу ефективність рекламних вцілому оголошень і самої рекламної компанії зокрема

Реєстрація домену та хостинг

Не маєте домену. Наші спеціалісти до ваших послуг і підберуть найбільш відповідне, для вашого сайту домене ім'я, що в подальшому може дати високу ревалентність пошукових запитів, та впіззнаваність бренду. У нашому розпорядженні також напотужніші, новітні сервери, які знаходять в країнах Евросоюзу та Сполучених Штатів Америки

Порядок створення веб сайту

Після отримання замовлення і обговорення із замовником основних функцій та ідеї сайту, нашими фахівцями розробляється макет дизайну сайту (можливі декілька варіантів). Термін виконання 2-3 дні.

Розкрутка сайтів, SEO оптимізація

SEO оптимізація - це комплекс дій, спрямованих на просування вашого сайту в пошукових системах і, зокрема, на поліпшення його видимості в пошукових системах при цільових запитах.

Переклад і локалізація сайтів

Переклад сайту - Переклад тексту сайту і його адаптацію до особливостей цільового сегменту (результат - переклад сайту у форматі документа Microsoft Word).

Розробка сайту та комплексне його просування...

Спеціалізація нашої студії - розробка сайту якнайбільш відповідніше до вимог замовника. Одним з основних чинників успішності сайту є якість його створення. Все повинно бути на вищому рівні і взаємопов'язано. Дизайн плюс функціональність - дві складові успішності сайту також інформативність. Не має бути пропущена жодна щонайменша деталь. Зручна система навігації, приємний, не нав'язливий веб дизайн. Зручне розташування матеріалів, як текстових, так і графічних. Розробка веб сайту сама по собі справа досить трудомістка і відповідальна. Вона вимагає серйозного підходу як з боку фахівців тих, що створюють сайти, так і з боку замовника. Адже розробити сайт компанії це означає те саме, що показати її обличчя в мережі Інтернет, представництво або просто візитку компанії. У розробку інтернет ресурсу і його подальше просування (це ще називають розкрутка сайту), вкладаються визначені матеріальні ресурси, які надалі повинні сповна окупитися. Наша студія була створена в 2005 році. Фахівці нашої студії веб дизайну мають великий досвід в галузі створення веб сайтів та їх просування, про що свідчить наше портфоліо. Ми завжди ставимося відповідально до створення будь-якого проекту, не залежно від його вартості. Замовивши створення сайту у нас в студії, ви отримаєте гарантію якісно виконаної роботи і неодмінно залишитесь задоволеними від нашої співпраці в майбутньому.

Оскільки ми досвідчена команда, ми допомогли створити багато сайтів для компаній та організацій. Ми постійно вдосконалюємо свої навички та завжди використовуємо новітні доступні технології та програмне забезпечення. Наразі ми використовуємо для розробки найновітніші php і java фреймворки та середовища розробки, такі як Laravel, Vue та Angular. Ми працюємо на ринку розробки сайтів більше 10 років, наша студія існує з 2009 року. Ми керуємося принципами доброї бізнес культури, керуємося інтересами наших замовників і авторитетом власної компанії. Ми відповідально підходимо до створення кожного проєкту і робимо так, щоб всі наші клієнти були повністю задоволені.

Створення сайту — важливий крок назустріч успіху

Так створений світ: виживає сильніший, на кожному кроці суперництво, протиборство, перегони. На ринку ті ж рухи і ті ж правила. Хочеш втриматися на хвилі — вживай екстрених заходів щодо просування і популяризації своїх товарів, послуг, іміджу. Інакше пастимеш задніх. В наш час, коли переважна більшість споживачів шукають послуги і товари у інтернеті, підприємці повинні мати інтернет-ресурс. Створення сайту — неминучий крок на шляху до успіху, без нього не вдасться не те що випередити конкурентів, а навіть втримати бізнес на плаву.

Саме розробка сайту вирішить проблеми з ознайомленням клієнта про послуги, з мотивуванням на покупку, з залученням споживачів, з продажом. Якщо не зробити це вчасно, неминуче скорочення ефективності бізнесу.

Наші засоби і середовища розробки сайтів

При розробці сайтів будь-якої складності, ми використовуємо найсучасніші середовища розробки.

bootstrap
html5
yii2
розробка сайту laravel

Для чого все ж таки потрібно створення веб сайту?

Перш за все для того, щоб мати можливість розвивати власну справу, особистий бізнес. Ви керуєте малою фірмою чи великою компанією, або навіть корпорацією. Пропонуєте товари, послуги чи продукти і ваші клієнти постійно звертаються до вас знову і знову, але їх все ще не стільки багато, скільки хотілося б. Причиною може бути застарілий, малофункціональний веб сайт або, що ще гірше, його повна відсутність. Для того власне і потрібне створення сайту.

Після того, як ви вирішили створити ефективний сайт із зображеннями та докладною інформацією про ваш продукт, товар чи послугу, виникає питання: скільки коштує розробка сайту? Ми спробуємо надати вам орієнтовні ціни на створення веб сайту, а також плюси і всі переваги нашої співпраці та які вам може надати отримання власного інтернет сайту.

Отже давайте розберемося який і навіщо сайт потрібен саме Вам? Для чого взагалі створюються веб сайти? Щоб заявити про свою компанію чи послуги не достатньо просто розробити сайт. Перш ніж створити веб сайт, необхідно чітко визначити, напрям діяльності і завдання, які повинен виконувати даний ресурс, які функції він покликаний виконувати і які засоби слід використовувати для досягнення поставлених завдань.

При цьому дизайн і функціональність не повинні суперечити одне одному а бути взаємопов'язані. Користувач, зайшовши на веб сайт, повинен відразу зрозуміти де він знаходиться і чи це дійсно те, що йому потрібно. Зрозуміле і зручне розміщення матеріалу - запорука успішності веб сайту і гарантія того, що потенційний клієнт не покине сайт, відразу.

Буде це інтернет-представництво - веб "візитка" Вашої компанії, або портальна система, а можливо це буде інтернет-магазин, у будь-якому випадку розробка сайту завжди починається з розробки його загальної концепції і технічного проекту. Корпоративний веб сайт може виконувати наступні основні функції: " представлення компанії (організації) в цілому; " реклама конкретного товару, послуги або торгової марки; " презентація окремого комерційного або інформаційного проекту.

Отже що ж потрібно для якісного і своєчасного створення веб сайту. Під час пошуку концепції сайту враховуються такі чинники, як характер цільової аудиторії вашого веб сайту і найбільш кращі для неї форми і стиль отримання інформації, а також особливості конкурентного середовища.

На основі аналізу інформації, позначених завдань і побажань замовника фахівці нашої компанії можуть створити технічний проект для створення вашого веб сайту. Веб сайт надає Вам ряд додаткових можливостей, за допомогою яких компанія просувається на ринок. Що дозволить охопити його велику частину і як наслідок збільшити прибуток. Сам сайт не може існувати без його подальшої підтримки.

Розкажіть про ваш веб сайт, як найбільшій кількості своїх друзів та знайомих, розмістіть посилання в соціальних мережах facebook, twiter, instagram. Використайте посилання на ваш сайт на друкованих візитках і роздавайте їх при зустрічі з вашими потенційними клієнтами. Додайте якомога більше зрозумілої інформації на ваш сайт про ваші послуги та товари. Авторитету для сайту додають адреса розташування фірми та контактні дані керівництва і працівників.

Потрібне постійне поновлення матеріалів, модернізація дизайну сайту та його функціональної частини. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб ви залишились задоволенні вашим сайтом, та щоб він приносив вам користь. Ми завжди зацікавленні у взаємовигідній співпраці, яка принесе користь нам і нашим клієнтам.

Створюємо сайт: три варіанти і правильне рішення

  • Самостійна робота. Ви можете розробити сайт власноруч. Так, доведеться поринути вглиб технологій, вивчити основи, ознайомитися з новелами сайтобудівництва. Потім разом із дизайнером чи самостійно створити шаблон, придбати хостинг, розмістити сайт в мережі. У цього варіанту є переваги: в результаті ви матимете унікальний ресурс і повну незалежність. Але будьте готові на великі витрати часу, сили і нервів. Якщо ви хочете здобути нові знання і випробувати свої сили в веб-програмуванні, то обирайте цей шлях. Тільки пам’ятайте, що навіть у фахівців на вивчення цієї галузі йде декілька років і декілька десятків успішних і не дуже проектів.
  • Створення сайту на готовій основній платформі. Цей варіант дещо спрощений по відношенню до самостійної розробки ресурсу. За основу беруть вже готовий проект іншого виконавця, встановлюють на сервер і потім наповнюють структуру товарами, описами, фотографіями, текстами, рекламними закликами і інформацією про акції. А далі, як і в першому варіанті — придбання сервера, домена, виявлення багів, їх ліквідація. Як тільки неполадки будуть усунені, сайт готовий для експлуатації. У цього варіанту є переваги: робота займає всього декілька днів, кількість шаблонів величезна, є де застосувати власні здібності. Але база відкрита і тому може виявитись беззахисною — уразливою для злому. Якісні шаблони достатньо дорогі, часті оновлення заважають роботі, а технічна підтримка у випадку складнощів не передбачена.
  • Розробка сайту з допомогою SAAS-сервісу(software as service). Це фактично готове рішення, і тут все просто: користувач отримує доступ до сервісу по API чи через браузер, вписує домен, підбирає шаблон, додає послуги або товари. Підтримку забезпечує постачальник послуг. Наявні переваги: сайт готовий за два-три дні, безпека в надійних руках, технічна підтримка надається. Є і досить значні недоліки: SAAS-сервіси дорогі, а ви не відчуваєте себе власником сайту, адже ним володіє сервіс.

Звісно, що всі три варіанти можуть розглядатися і бути застосованими. Але чи будете ї використовувати ви? І чи варто йти шляхом спроб і помилок, якщо можна відразу звернутися до професіоналів.