гарантована якість створення сайту

CREATIVE

- студія веб дизайну -

Наші послуги

Крім розробки сайтів, ми виконуємо ще ряд послуг, які представленні нижче.

Порядок створення веб сайту

Після отримання замовлення і обговорення із замовником основних функцій та ідеї сайту, нашими фахівцями розробляється макет дизайну сайту (можливі декілька варіантів). Термін виконання 2-3 дні.

докладніше

Розкрутка сайтів, SEO оптимізація

SEO оптимізація - це комплекс дій, спрямованих на просування вашого сайту в пошукових системах і, зокрема, на поліпшення його видимості в пошукових системах при цільових запитах.

докладніше

Переклад і локалізація сайтів

Переклад сайту - Переклад тексту сайту і його адаптацію до особливостей цільового сегменту (результат - переклад сайту у форматі документа Microsoft Word).

докладніше

Розробка сайту та комплексне його просування...

Спеціалізація нашої студії - розробка сайту якнайбільш відповідніше до вимог замовника. Одним з основних чинників успішності сайту є якість його створення. Все повинно бути на вищому рівні і взаємопов'язано. Дизайн плюс функціональність - дві складові успішності сайту також інформативність. Не має бути пропущена жодна щонайменша деталь. Зручна система навігації, приємний, не нав'язливий веб дизайн. Зручне розташування матеріалів, як текстових, так і графічних. Розробка веб сайту сама по собі справа досить трудомістка і відповідальна. Вона вимагає серйозного підходу як з боку фахівців тих, що створюють сайти, так і з боку замовника. Адже розробити сайт компанії це означає те саме, що показати її обличчя в мережі Інтернет, представництво або просто візитку компанії. У розробку інтернет ресурсу і його подальше просування (це ще називають розкрутка сайту), вкладаються визначені матеріальні ресурси, які надалі повинні сповна окупитися. Наша студія була створена в 2005 році. Фахівці нашої студії веб дизайну мають великий досвід в галузі створення веб сайтів та їх просування, про що свідчить наше портфоліо. Ми завжди ставимося відповідально до створення будь-якого проекту, не залежно від його вартості. Замовивши створення сайту у нас в студії, ви отримаєте гарантію якісно виконаної роботи і неодмінно залишитесь задоволеними від нашої співпраці в майбутньому.

Оскільки ми досвідчена команда, ми допомогли створити багато сайтів для компаній та організацій. Ми постійно вдосконалюємо свої навички та завжди використовуємо новітні доступні технології та програмне забезпечення. Наразі ми використовуємо для розробки найновітніші php і java фреймворки та середовища розробки, такі як Laravel, Vue та Angular. Ми працюємо на ринку розробки сайтів більше 10 років, наша студія існує з 2009 року. Ми керуємося принципами доброї бізнес культури, керуємося інтересами наших замовників і авторитетом власної компанії. Ми відповідально підходимо до створення кожного проєкту і робимо так, щоб всі наші клієнти були повністю задоволені.

Наші засоби і середовища розробки сайтів

При розробці сайтів будь-якої складності, ми використовуємо найсучасніші середовища розробки.

Для чого все ж таки потрібно створення веб сайту?

Перш за все для того, щоб мати можливість розвивати власну справу, особистий бізнес. Ви керуєте малою фірмою чи великою компанією, або навіть корпорацією. Пропонуєте товари, послуги чи продукти і ваші клієнти постійно звертаються до вас знову і знову, але їх все ще не стільки багато, скільки хотілося б. Причиною може бути застарілий, малофункціональний веб сайт або, що ще гірше, його повна відсутність. Для того власне і потрібне створення сайту.

Після того, як ви вирішили створити ефективний сайт із зображеннями та докладною інформацією про ваш продукт, товар чи послугу, виникає питання: скільки коштує розробка сайту? Ми спробуємо надати вам орієнтовні ціни на створення веб сайту, а також плюси і всі переваги нашої співпраці та які вам може надати отримання власного інтернет сайту.

Отже давайте розберемося який і навіщо сайт потрібен саме Вам? Для чого взагалі створюються веб сайти? Щоб заявити про свою компанію чи послуги не достатньо просто розробити сайт. Перш ніж створити веб сайт, необхідно чітко визначити, напрям діяльності і завдання, які повинен виконувати даний ресурс, які функції він покликаний виконувати і які засоби слід використовувати для досягнення поставлених завдань.

При цьому дизайн і функціональність не повинні суперечити одне одному а бути взаємопов'язані. Користувач, зайшовши на веб сайт, повинен відразу зрозуміти де він знаходиться і чи це дійсно те, що йому потрібно. Зрозуміле і зручне розміщення матеріалу - запорука успішності веб сайту і гарантія того, що потенційний клієнт не покине сайт, відразу.

Буде це інтернет-представництво - веб "візитка" Вашої компанії, або портальна система, а можливо це буде інтернет-магазин, у будь-якому випадку розробка сайту завжди починається з розробки його загальної концепції і технічного проекту. Корпоративний веб сайт може виконувати наступні основні функції: " представлення компанії (організації) в цілому; " реклама конкретного товару, послуги або торгової марки; " презентація окремого комерційного або інформаційного проекту.

Отже що ж потрібно для якісного і своєчасного створення веб сайту. Під час пошуку концепції сайту враховуються такі чинники, як характер цільової аудиторії вашого веб сайту і найбільш кращі для неї форми і стиль отримання інформації, а також особливості конкурентного середовища.

На основі аналізу інформації, позначених завдань і побажань замовника фахівці нашої компанії можуть створити технічний проект для створення вашого веб сайту. Веб сайт надає Вам ряд додаткових можливостей, за допомогою яких компанія просувається на ринок. Що дозволить охопити його велику частину і як наслідок збільшити прибуток. Сам сайт не може існувати без його подальшої підтримки.

Розкажіть про ваш веб сайт, як найбільшій кількості своїх друзів та знайомих, розмістіть посилання в соціальних мережах facebook, twiter, instagram. Використайте посилання на ваш сайт на друкованих візитках і роздавайте їх при зустрічі з вашими потенційними клієнтами. Додайте якомога більше зрозумілої інформації на ваш сайт про ваші послуги та товари. Авторитету для сайту додають адреса розташування фірми та контактні дані керівництва і працівників.

Потрібне постійне поновлення матеріалів, модернізація дизайну сайту та його функціональної частини. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб ви залишились задоволенні вашим сайтом, та щоб він приносив вам користь. Ми завжди зацікавленні у взаємовигідній співпраці, яка принесе користь нам і нашим клієнтам.