ціни на створення сайтів

- CREATIVE -


Ціни на наші послуги......


Ціни у кожному конкретному випадку можуть змінюватися, будь-то створення інтернет магазину, порталу чи сайту візитки, ціна залежить від складності та об'єму виконаних робіт.

Так наприклад, коли ціна при створенні інтернет магазину коливається від 4 до 20 тисяч гривень, то це означає, що чим складніший магазин по своїй структурі і функціональності, тим вища ціна його розробки. І навпаки, якщо ви вирішили створити простий по дизайну і не досить структурований, але репрезентабельний сайт, то і вартість в такому випадку буде відповідна.

Лендінг пейдж

Цільова сторінка, має вигляд повноцінного сайту з компактно розміщеною інформацією про ваші послуги. На видному місці розміщена контактна інформація про вас, або вашу фірму, є форма зворотного зв'язку, кнопка для замовлення дзвінка. Зручна навігація із скролінгом по сторінці. Такий сайт покликаний в якнайшвидший спосіб донести до вашого потенційного клієнта всю необхідну інформацію. Ідеально підходить для рекламних компаній.

Сайт візитка

Такий сайт покликаний дати загальне уявлення про Вас, або Вашу компанію в зручній і зрозумілій формі. Кількість сторінок сайту-візитки зазвичай не перевищує десяти, максимум двадцяти, а зручна і зрозуміла структура спрощують навігацію по сайту. Присутня форма зворотного зв'язку. Присутня адміністративна частина сайту для управління наповненням сайту (CMS). Також можливі варіанти на декількох мовах. (Багатомовність)


Корпоративний сайт

Корпоративний сайт - це Ваше повноцінне інтернет представництво, яке включає опис діяльності Вашої компанії, що надає відвідувачам можливість ознайомиться зі всіма видами послуг, що надаються Вашою фірмою. Зазвичай такий сайт включає як мінімум декілька розділів і необмежену кількість сторінок. Обов'язково присутня система управління контентом (наповненням) сайту (CMS), що дає можливість в будь-який час самостійно змінювати інформацію на сайті.

Інтернет каталог

В інтернет-каталозі за звичай викладається інформація для потенційних клієнтів про продукцію і послуги Вашої компанії в зручній для перегляду формі. Об'єм інтернет-каталогу залежить від кількості і різноманітності пропонованої продукції і послуг. Кількість категорій необмежена, так само й кількість товарів та послуг. Каталог відрізняється від інтернет магазину відсутністю кошику, та особистого кабінету. Ідеально підходить для опису послуг та товарів.


Інтернет магазин

Інтернет магазин по своїй суті - це Ваше торговельне місце в мережі Інтернет з віртуальною вітриною і можливістю он-лайн замовлення товарів. Інтернет магазин - це надійний і ефективний інструмент для продажу Ваших товарів і надання послуг. Для розробки інтернет магазину, ми підбираємо, індивідуально, найбільш відповідну для кожного проекту систему.

Веб-портал

Веб-портал - це могутній інструмент, для розміщення і просування різних інформаційних матеріалів, що включають безліч різноманітних сервісів, засобів ефективного управління і пошуку. Присутня індивідуально настроєна, адміністративна система. Добре підходить для розміщення великих об'ємів даних. Ідеально підходить для інформативних агентств та новинних ресурсів.