Розкрутка сайту, seo оптимізація, просування в top 10

CREATIVE
студія веб дизайну


SEO оптимізація - це комплекс дій, спрямованих на просування вашого сайту в пошукових системах і, зокрема, на поліпшення його видимості в пошукових системах при цільових запитах. Тут має важливе значення не тільки реєстрація сайтів в самих популярних пошуковиках, але й seo оптимізація його змісту під пошукові системи.

Сайти, оптимізовані під системи пошуку, містить у своїх текстах належний набір ключових слів і фраз, що характеризують його тематику. Але сайт повинен, не тільки мати добрий набір ключових слів та фраз, але й містити корисну інформацію. Від цього аспекту багато в чому залежать його позиції по відповідним запитам в пошукових системах та кількість звернень до сайтів. Наші спеціалісти по оптимізації і просуванню мають великий досвід успішного просування в пошукових системах десятків інтернет-ресурсів. Ми ведемо постійний моніторинг і використовуємо надійні методи розкрутки, що забезпечують довгостроковий ефект від просування вашого ресурсу. Головним показником ефективності нашої роботи - є телефонні дзвінки у ваш офіс від потенційних клієнтів.

Розкрутка та рекламна компанія сайту.

Ефективність рекламної кампанії в мережі Інтернет визначається тим, наскільки приваблива сама реклама, і наскільки вдало обрані місця її розміщення. Ми знайдемо рекламні майданчики найбільш відповідні для розміщення Вашої реклами на тематичних ресурсах. Складемо тексти рекламних оголошень і виготовимо банери, спрямовані на охоплення різних груп Вашої цільової аудиторії. Перш ніж розпочати розкрутку сайту, потрібно вірно визначитися з вибором ключових фраз і слів, тобто провести аудит сайту. І тільки після того провести оптимізацію контенту під пошукові системи.

Перед здійсненням основної рекламної кампанії ми попередньо проведемо тестову кампанію й проаналізуємо її результати. На основі цього аналізу ми сплануємо й реалізуємо максимально ефективну рекламну кампанію Вашого сайту. Одним з видів реклами є тематичне просування. Це розміщення інформації про Ваш ресурс на тематичних ресурсах Інтернету, корисної з погляду залучення аудиторії. У їхньому числі можуть бути як тематичні портали, так і каталоги ресурсів з готовими сервісами реєстрації сайтів певної тематики. Цільових відвідувачів можна залучити, поміщаючи свою інформацію на тематичних дошках оголошень і публікуючи прес-релізи в тематичних онлайнових ЗМІ. Але головним джерелом відвідування сайтів, все ж залишаються пошукові системи. Більшість відвідувачів вашого сайту і можливо потенційних клієнтів знайдуть інформацію про ваші послуги чи товари, зайшовши на ваш сайт з пошукових систем. В своїй більшості користувачі мережі Internet шукають, потрібну їм інформацію через пошукові системи такі як Google, Yahoo і тому подібні. Безумовно, що на даний час найпопулярнішою пошуковою системою є Google, тому наші спеціалісти по оптимізації і просуванню в першу чергу беруть до уваги вихід вашого ресурсу в першу десятку цього пошуковика. Перебування вашого ресурсу на перших позиціях по цільовим запитам, є гарантією успішності вашого сайту та не від'ємною частиною успішності вашої власної справи. Сайт, що наповнений актуальною, досить корисною для користувача інформацією, має більший шанс попасти в першу десятку ніж той ресурс, який містить інформацію спрямовану, так би мовити для роботів і не несе в собі великої користі. Користувач зайшовши на сайт, не повинен розгубитися, а повинен знайти те що він шукав. Тому на сайті, крім корисної інформації, повинна бути ще й зручна та зрозуміла навігація. Сайт повинен містити зручний для читання текст, добре виділенні заголовки розділів. Головні теми повинні відразу кидатися в очі. Користувач повинен знайти все те, що шукав не витрачаючи на це занадто багато часу. Він повинен відразу зрозуміти, що попав на той сайт, який йому потрібен. Відвідувач повинен бути повністю задоволений результатом пошуку. Інформаційний ресурс на те й має таку назву, бо містить в собі всю потрібну інформацію.

Отже, розкрутка це цілий комплекс дій, спрямованих на просування в мережі Internet, що дозволяють сайту:

  • Вийти в першу десятку за потрібними запитами в таких пошуковиках як Google та Yahoo, що дасть можливість презентувати компанію великому числу користувачів.
  • Просування дає можливість продемонструвати продукцію або послуги компанії, заявити про вашу компанію і зайняти певну нішу в пошуковому сегменті.
  • Закріплення на вигідних місцях і постійне їх утримання дає гарантію успішності вашої бізнесу.