Порядок створення сайту.

CREATIVE
студія веб дизайну


Створення сайту здійснюється в наступній послідовності:

Після отримання замовлення і обговорення із замовником основних функцій та ідеї сайту, нашими фахівцями розробляється макет дизайну сайту (можливі декілька варіантів). Термін виконання 2-3 дні. Після чого фахівці з дизайну пропонують замовникові два макети сайту (макети викладаються на нашому сайті).

Вибраний макет доопрацьовується відповідно до побажань замовника. Далі йдуть роботи з підготовки матеріалів (тексти, фотографії, аудіо, відео і так далі). Матеріал можуть надаватися як замовником, так і підбиратися нашими фахівцями. Після підготовки всіх матеріалів починається верстка сайту, програмування його окремих компонентів.

Готовий сайт тестується і перевіряється на наявність помилок. Після узгодження із замовником сайт розміщується в мережі Інтернет на хостингу, що надається нами, або всі початкові файли передається замовникові. Так само після створення сайту можливий його супровід.

Послуга супроводу включає оптимізацію сайту для пошукових систем, його реєстрацію в тематичних каталогах, баннерну рекламу, розміщення статей і новин на найпопулярніших рекламних майданчиках і так далі.

Також проводиться оновлення сайту - вносяться необхідні зміни і доповнення, проводиться своєчасне оновлення матеріалів, додається і оновлюється інформація в базах даних.