Наші послуги

- CREATIVE -


Наша компанія спеціалізується на розробці сайтів і їх подальшому просуванні в мережі інтернет. Але в сферу нашої діяльності входять багато інших послуг в області web технологій. Ми займаємося створенням усіх видів графіки. Створюємо банери різних форматів.

Можемо створити флеш презентацію вашої компанії або розробити фірмовий стиль(логотип, візитки, теки). Також у нас в наявності виділені сервера для розміщення файлів сайтів. Наші фахівці можуть вас проконсультувати з питання вибору відповідного доменного імені для вашого сайту.

При необходності створення сайту на декількох мовах (мультиязичного сайту), наші фахівці зроблять для вас якісний переклад, професійний на мови, що цікавлять вас. І ця послуга входитиме у вартість робіт.

Нижче представлений список наших основних послуг. Але якщо у вас виникає необхідність в якійсь послузі, що не входить в цей перелік, то ви можете з нами зв'язатися по телефону, написати на поштову скриньку або зателефонувати в скайп. Наші співробітники проконсультують вас з усіх питань, що вас цікавлять, але в межах нашої компетенції.