Наші послуги

CREATIVE
студія веб дизайну


Перелік наших послуг

Наша компанія спеціалізується на розробці сайтів і їх подальшому просуванні в мережі інтернет. Але в сферу нашої діяльності входять багато інших послуг в області web технологій. Ми займаємося створенням усіх видів графіки. Створюємо банери різних форматів.

Можемо створити графічну презентацію вашої компанії або розробити фірмовий стиль(логотип, візитки, теки). Також у нас в наявності виділені сервера для розміщення файлів сайтів. Наші фахівці можуть вас проконсультувати з питання вибору відповідного доменного імені для вашого сайту.

При необхідності створення сайту на декількох мовах (мульти язичного сайту), наші фахівці зроблять для вас якісний, професійний переклад, на мови, що цікавлять вас. І ця послуга входитиме у вартість створення сайту.

Нижче представлений список наших основних послуг. Але якщо у вас виникає необхідність в якійсь послузі, що не входить в цей перелік, то ви можете з нами зв'язатися по телефону, написати на поштову скриньку або зателефонувати у viber, telegram або скайп. Наші співробітники проконсультують вас з усіх питань, що вас цікавлять, але в межах нашої компетенції.